blank

ÖNEMLİ !

HepsiTema’da yayınlanan tüm öğeler üçüncü taraf geliştiriciler tarafından geliştirilir. HepsiTema bu öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) ile yeniden dağıtmaktadır. Eğer geniş kapsamlı ömür boyu destek istiyorsanız ürünü direkt olarak geliştiricisinden alınız.

İndirilebilir ürün olduğu için ürünlerin iadesi kesinlikle yoktur.

Sizin sorduklarınız?

blank

Fiyatlar nasıl bu kadar uygun olabiliyor?

Eklentiler ve temalar gibi tüm WordPress öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında lisanslıdır. Bu durum; öğeyi bir kez satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelir. Yani biz satın aldığımız ürünü sizlere dağıtarak hem ortak bir kazanç sağlıyoruz hem de paramızın yurt dışına çıkmasını bir nebze de olsa engellemiş oluyoruz.

Tema ve Eklentiler Orijinal mi?

Evet, tüm eklentiler ve temalar doğrudan orijinal sahiplerinden indirilerek güvenli bir şekilde elde edilir ve biz ürünleri değiştirmeden yeniden dağıtırız.

Neden Tema ve Eklentiler Benden Lisans Anahtarı İstiyor?

Lisans anahtarı tema ve eklentilerin otomatik olarak güncellemesi ve yazarından destek için gerekir. hepsitema.com olarak her yeni güncellemeyi sitemize anında yüklemeye çalışıyoruz. Yani en güncel sürüme sitemiz üzerinden zaten ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca satın aldığınız tema ve eklenti güncellendiğinde mailinize otomatik olarak bildirim göndermekteyiz. Böylelikle lisans anahtarına ihtiyaç duymadan tema ve pluginleri daima güncel olarak kullanabilmektesiniz.

Kurulum ve Destek Veriyor musunuz?

1 kere satın aldığınız ürüne ilk kurulum ücretsizdir. Tekrar kurulum isterseniz belirli bir ücret talep etmekteyiz. Bunun hakkında ki detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsin.

üzülerek belirtmek isteriz ki destek vermiyoruz. Eğer geniş kapsamlı ömür boyu destek istiyorsanız ürünü direkt olarak geliştiricisinden alınız.

Ürünü iade edebilir miyim?

Satışını yaptığımız dijital ürünlerden hosting haricinde iade kesinlikle söz konusu değildir. İndirilebilir ürün olduğu için ürünlerin çoğaltılması kopyalanması veya iade den sonra kullanılmayacağının garantisi yoktur.

Eklentiyi veya Temayı kaç sitede kullanabilirim?

İstediğiniz kadar. Eklentiler ve temalar GPL lisanslıdır, böylece onları istediğiniz kadar sitede istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Aldığım ürünün güncellemesi otomatik olarak yapılıyor mu?

Güncelleme ve lisans aktivastonu ile ilgili uyarıları nasıl kapatabilirim?

Lütfen bu uyarıları dikkate almayınız. Geliştiriciler, eklentilerin ve temaların otomatik olarak güncellenmesi için sizden kaydolma talebinde bulunur. Bu uyarılar eklentilerin ve temaların çalışmasını engellemez.

Güncelleme uyarılarını kapatmak ve kendinize göre admin panelinizi dizayn etmek isterseniz WordPress Admin Teması Eklentisi ni Satın alabilirsiniz.